D-c-fix 215-0001 Samolepící fólie zrcadlová 45 cm x 10 m

• , zakoupeno v www.kupsi-tapety.cz

Výhoda

• neodpovídá mým představám - podobné alobalu
  • , zakoupeno v TAPETY-FOLIE.cz

• Není to samozřejmě "zrcadlo", ale je to naprosto dostačující.

Barva
zrcadlová
Materiál
samolepicí fólie
Samolepící

Samolepicí zrcadlová folie d-c-fix - imitace zrcadlové plochy - zrcadlo všude tam, kde chcete.

Tato samolepicí fólie se zcela nevyrovná klasickému zrcadlu, má však jiné přednosti - zrcadlová fólie je lehká, nerozbitná a ohebná. Snadno s ní polepíte zaoblené plochy, zvětšuje a prosvětluje prostor.

Zrcadlovou samolepicí tapetu můžete nalepit na jakýkoliv hladký nesavý povrch, například skříně, dveře, stěny, sklo a podobně. Při volbě podkladu je třeba věnovat pozornost tomu, aby byl hladký, zrcadlová fólie se podkladu přizpůsobí a případné nerovnosti by byly viditelné.

Folie je v balení na povrchu opatřena ochrannou transparentní fólií, kterou odstraníte po nalepení.

Zrcadlová folie d-c-fix je balena v rolích o délce role 10 m, my Vám však zašleme tolik metrů, kolik budete potřebovat.

• Uvedená cena je za 1 bm.
  • Prodej po celých metrech - při zadávání množství zadejte požadovaný počet metrů
  • Zadané množství zasíláme vcelku

Návod na lepení samolepících tapet / samolepicích fóli

Toto zboží, prodávané na metráž, je upraveno na přání spotřebitele.

• , zakoupeno v www.kupsi-tapety.cz

Výhoda

• neodpovídá mým představám - podobné alobalu
  • , zakoupeno v TAPETY-FOLIE.cz

• Není to samozřejmě "zrcadlo", ale je to naprosto dostačující.
  • , zakoupeno v tapeta-dekorace.cz

• Folie je velmi pevná, silná a velice dobře se s ní pracuje.
    • Jako zrcadlo je téměř nepoužitelná

Folii jsem chtěl použít jako zrcadlo do koupelny obytného vozu. Bohužel zrcadlený obraz je tmavý, rozmazaný a celkově nepřirozený. Propagační fotografie folie jsou absolutně nepravdivé. Asi prostě folie zrcadlo nenahradí a budu muset použít skleněné - to jsem však vzhledem k povaze umístění nechtěl.

• Kvalita..
  • , zakoupeno v TapetyZlin.cz

• Kupovali jsme jako odstínění, což splnilo svůj účel. Je potřeba ji vypnout, zrcadlo nenahradí, ale splnila očekávání... (Nečekejte, že byste jí dali do koupelny místo zrcadla).
    • Není přes ní vidět do druhého pokoje,což sice nebylo úplně v plánu, ale ve finále je to výhodou, lepili jsme na skla dveří (podklad musí být rovný, určitě na bublinkové straně skla nebude držet...).
    • Zvětšila opticky místnost.
    • Dá se v něm prohlédnout. Nečekejte klasické zrcadlo...
    • Myslela jsem, že bude více průhledná, ale nezjistila jsem si to, takže to je ale moje chyba.

Pokud nepotřebujete skvělý odraz, pak je produkt dobrý. Prosvětlý a relativně odráží... Splnila očekávání. Je neprůhledná a mohli jsme oddělit pokoj, aby do něj večer nepronikalo světlo. Zrcadlo je nedokonalé, ale i tak se děti mohou relativně prohlédnout, zda jim to sluší... Koukala jsem na recenze a splnila očekávání...

• , zakoupeno v Folie-tapety.cz

dobře lepí, krásná barva a spodní čtverečkovaná strana velice usnaďnuje měření a střihání folie

• , zakoupeno v TAPETY-IMPOL.CZ

Potřebovala jsem trošku prosvětlit a opticky zvětšit místnost, proto jsem zvolila zrcadlovou fólii. Výrobce doporučuje pracovat ve dvou, ale skvěle jsem to zvládla sama. "Ozrcadlila" jsem patero dveří vysokých skříní a výsledek je lepší, než jsem čekala.
    Na "tapety-impol " jsem narazila víceméně náhodou při hledání potřebného produktu a jsem za to ráda. Až budu něco z jejich sortimentu potřebovat, nebudu hledat - půjdu najisto.

• KLAMAVÁ INFORMACE O ROZMĚRU 45CMX10M -- ALE JE TO 45CMX1M

KLAMAVÁ INFORMACE O ROZMĚRU 45CMX10M -- ALE JE TO 45CMX1M!!!!!!

• , zakoupeno v Folie-tapety.cz

• Zatím nevím teprve budu lepit