Komar 8-727 Fototapeta Stone Wall Rozměr 368 x 254 cm

Fototapeta na zeď Stone Wall Rozměry fototapety: 368 x 254 cm Materiál: papír EXPEDICE 2-3 DNY Fototapety značky Komar jsou ryze papírové fototapety na zeď a lepí se stejným...
1 239 Kč
Garantovaný nákup z tapeta-dekorace.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč80 % • 262 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma42 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta119 Kč95 % • 17 056 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč650 recenzíDalší informace

papírové

prostě se mi produkt líbil doporučuji všem

Perfektní

• , zakoupeno v TAPETY-FOLIE.cz

• Ani na sucho nesedí díly tak, aby vše perfektně navazovalo. Po natření lepidlem je to ještě horší, musí se hledat kompromis.

Další velice nepříjemná věc je, že lepidlo k dané tapetě se rozdělává do 1,5 litru vody a v žádném případě ho není madmíru, musí se hodně šetřit aby stačilo na všechny díly.

Pokud se rozhodnete tento produkt zakoupit počítejte s tím, že pokud alespoň část tapety nechcete něčím zakrýt, tak to bude znát. Nedá se složit bez chyb.

Motiv

Fototapeta na zeď Stone Wall

• Rozměry fototapety: 368 x 254 cm
  • Materiál: papír

EXPEDICE 2-3 DNY

Fototapety značky Komar jsou ryze papírové fototapety na zeď a lepí se stejným způsobem jako papírové tapety na zeď. Velkou výhodou obrazových fototapet je, že jsou již připravené přímo k lepení. Není nutné fototapety řezat nebo stříhat, jsou dodávány v přesných rozměrech a výše uvedených motivech. Fototapeta se skládá z 8 dílů, které na sebe navazují.

JAK NA LEPENÍ FOTOTAPETY?

Kontrola fototapety - první věc, kterou musíte jako zákazník provést, je kontrola fototapety před lepením. Ačkoliv prochází fototapety přísnou výstupní kontrolou, i přesto se může stát, že bude na fototapetě např. výrobní vada. Pokud fototapetu nalepíte na stěnu/dveře (či jakoukoliv jinou plochu), není možné již fototapetu reklamovat.

Příprava povrchu - jedná se o jednu z nejdůležitějších fází celého tapetování. Pokud bude stěna savá, vlhká či nerovná, výsledek nebude uspokojivý. Doporučujeme před lepením celou stěnu napenetrovat. Na tuto fototapetu Vám bude stačit 1 ks PENETRACE PUFAS 1 L. Dále je důležité, aby byla stěna rovná a odmaštěná. Staré nátěry, barvy či tapety musí jít dolů.

Lepidlo - rozmíchejte dle návodu ve vodě, nesmí dělat hrudky. Míchání lepidla trvá cca 5-10 minut.

Lepení na zeď - dle návodu natřete lepidlem prvně fototapetu, poté aplikujte lepidlo na zeď. Každý díl fototapety se musí alespoň 2-3 minuty provlhčit. Pro dokonalý efekt doporučujeme dát na stěnu 2 vrstvy lepidla. Fototapeta lépe přilne a bude daleko lépe na stěně držet.

Vysoušení - fototapeta Vám na zdi samovolně zaschne po cca 24 hodinách. Doporučujeme teplotu okolo 18-20°C. NEVĚTRAT- mohou se vytvořit bubliny anebo může fototapeta popraskat.

Kontrola - po zaschnutí fototapetu vizuálně zkontrolujte. Na omak by fototapeta měla být hladká bez výběžků na tapetě. Je-li fototapeta suchá, doporučujeme OCHRANNÝ NÁTĚR. Fototapeta bude déle stálobarevnější a odolnější.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

prostě se mi produkt líbil doporučuji všem

Perfektní

• , zakoupeno v TAPETY-FOLIE.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v TAPETY-FOLIE.cz

• vypadá úžasně,kamenný obklad je příliš drahý
    • tapeta dokonale splnila naše očekávání a cena je zcela přijatelná
    • obdiv a chvála od návštěv je 100%

Lepení jsme s manželem zvládli za cca 2hodiny.Doporučuji před lepením každý díl za sucha přiložit na zed k již nalepenému dílu a přeměřit spoje jak budou navazovat a jak tapety překrýt.My jsme zjistili,že máme křivé zdi a nemohli jsme se přesně řídit návodem od výrobce.Je třeba občas o milimetr posunout jinak to nesedí.
    Když jsme to zvládli my,tak to zvládne snad každý.
    Výrobek je kvalitní a cena je přijatelná.

• , zakoupeno v www.kupsi-tapety.cz

• líbí se