Samolepicí tapeta bílá matná 15 m x 45 cm

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v TAPETY-IMPOL.CZ

• Super kvalita, perfektně se s ní pracuje. Hlavní výhodou je vysoká krycí vlastnost kterou jsem potřebovala.
    • Nic mě nenapadá

Prostě top

Moc pěkná tapetka,
    Skvěle se s ní pracuje.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v TAPETY-FOLIE.cz

• lepila jsem na sklo a bylo možné ho i třikrát odlepit a nalepit => krásně se s ním manipulovalo a mohla jsem dorovnat nerovnosti, které jsem při mé zručnosti nadělala :D
    • -

Produkt nemá žádné parametry.

Návin role: 15 m Materiál: samolepící fólie Cena: uvedená cena je za 1 m Např. chcete koupit 10 m a 42 cm = zadáte 10.42m Systém Vám automaticky přepočítá výslednou cenu zadané délky.   Popis: Samolepící fólie nebo samolepící tapety,

• , zakoupeno v TAPETY-IMPOL.CZ

• Nic mě nenapadá